ZÓNA HRAČEK  " Ráj hraček a her "  Kdo si hraje, nezlobí !!!? 

KONTAKTY

ZÓNA HRAČEK - eshop , Zdeněk Chlopčík
Marie Pujmanové 15/1135
Havířov-Šumbark, 736 01
tel: +420 608 848 429
CHLOPCIK.Z@seznam.cz
Provozovna: Teslova 1117/2d
Ostrava-Přívoz, 702 00

NÁŠ PARTNER V DOPRAVĚ ZÁSILEK

MOŽNOST PLATBY KARTOU

VEČERNÍ DORUČOVÁNÍ PRO VYBRANÁ MĚSTA

NOVINKY

arr3PŘESTAVBA E-SHOPUVážení zákazníci. Z důvodu přestravby e-shopu, rozšíření sortimentu a úprav cen, je dočasně... arr3Nové kreativní hry a sadyNovinky v kreativních hrách vás určitě budou inspirovat k výběru Vánočního dárku pro vaše... arr3VTECH - chytré hračkyVTECH je značka tzv. chytrých hraček od MENUNGu. Po oblíbených interaktivních zvířátkách KIDIMINIZ ,... arr3MILLAMINIS - Novinky pro nejmenšíSortiment hraček pro nejmenší rozšířily produkty MillaMinnis. Originální české hračky nabízí zábavu,... arr3FIDGET SPINNER totální výprodejA je to tady - super ceny na Vánoce. Všechny druhy Fidgetů !! FIDGET SPINNER. Ano, hit letošního... arr3Videa k novým interaktivním hračkámZhlédněte ukázková videa k novým interaktivním hračkám, usnadní vám rozhodnutí : Miminko... arr3Videa k novinkám - CUPCAKE a KRTKUV MOBILNovinka Krtkův mobil i s videem ZDE. Hit mezi panenkami CUPCAKE s videem.... arr3Hlídací pes nasazen !!!V tomto týdnu jsme nasadili nově HLÍDACÍHO PSA. Pro ty co neznají, výborný pomocník pro zákazníka ke... arr3VIDEA K NOVÝM HRAČKÁM ...Nahlédněte na upoutávky novinek. Plyšoví mluvící Mickey a Minnie, VIP Pets , bojovné Teutans,...

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 735 Kč
naše cena 209 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 99 Kč
naše cena 245 Kč

ANKETA

Jak se vám líbí nové stránky ?

Moc pěkné Moc pěkné 51% Líbí Líbí 15% Normální Normální 15% Vůbec Vůbec 19%

» Rady a tipy k nákupu
Rady a tipy k nákupu

Ještě než začnete nakupovat můžete se rozhodnout pro Vaši registraci na našem shopu . Výhody? Zajisté !

Při vlastním a  dalším nákupu nemusíte vyplňovat dodací či fakturační údaje, budou přednastaveny. Registrovaným uživatelům budou rozesílány informační maily o aktuálních novinkách, akčních slevách a dalších novinkách na našem webu. Do budoucna připravujeme i množstevní slevy při opakovaných nákupech našich registrovaných zákazníků.

A to se vyplatí !

Samozřejmě se řídíme platnými předpisy a zákony o ochraně osobních údajů a kdykoliv můžete požádat o zrušení registrace .

Je pro vás důležité si i uvědomit některé faktory, které by vám nákupy zbytečně zdražovaly :

   - Nakupovat na více shopech jen kvůli nižší ceně daných produktů se v součtu dopravného nakonec prodraží!

   - Stačí kolikrát dokoupit drobnou položku a dosáhnete na DOPRAVU ZDARMA!

   - Využívejte nabídek levnější dopravy ( do budoucna např. ULOŽENKA - větší města) nebo platbu bankou - cena nižší o doběrečné !!

 

N2NkOGYw