ZÓNA HRAČEK  " Ráj hraček a her "  Kdo si hraje, nezlobí !!!? 

KONTAKTY

ZÓNA HRAČEK - eshop , Zdeněk Chlopčík
Marie Pujmanové 15/1135
Havířov-Šumbark, 736 01
tel: +420 608 848 429
CHLOPCIK.Z@seznam.cz
Provozovna: Teslova 1117/2d
Ostrava-Přívoz, 702 00

NÁŠ PARTNER V DOPRAVĚ ZÁSILEK

MOŽNOST PLATBY KARTOU

VEČERNÍ DORUČOVÁNÍ PRO VYBRANÁ MĚSTA

NOVINKY

arr3PŘESTAVBA E-SHOPUVážení zákazníci. Z důvodu přestravby e-shopu, rozšíření sortimentu a úprav cen, je dočasně... arr3Nové kreativní hry a sadyNovinky v kreativních hrách vás určitě budou inspirovat k výběru Vánočního dárku pro vaše... arr3VTECH - chytré hračkyVTECH je značka tzv. chytrých hraček od MENUNGu. Po oblíbených interaktivních zvířátkách KIDIMINIZ ,... arr3MILLAMINIS - Novinky pro nejmenšíSortiment hraček pro nejmenší rozšířily produkty MillaMinnis. Originální české hračky nabízí zábavu,... arr3FIDGET SPINNER totální výprodejA je to tady - super ceny na Vánoce. Všechny druhy Fidgetů !! FIDGET SPINNER. Ano, hit letošního... arr3Videa k novým interaktivním hračkámZhlédněte ukázková videa k novým interaktivním hračkám, usnadní vám rozhodnutí : Miminko... arr3Videa k novinkám - CUPCAKE a KRTKUV MOBILNovinka Krtkův mobil i s videem ZDE. Hit mezi panenkami CUPCAKE s videem.... arr3Hlídací pes nasazen !!!V tomto týdnu jsme nasadili nově HLÍDACÍHO PSA. Pro ty co neznají, výborný pomocník pro zákazníka ke... arr3VIDEA K NOVÝM HRAČKÁM ...Nahlédněte na upoutávky novinek. Plyšoví mluvící Mickey a Minnie, VIP Pets , bojovné Teutans,...

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 239 Kč
naše cena 99 Kč

ANKETA

Jak se vám líbí nové stránky ?

Moc pěkné Moc pěkné 51% Líbí Líbí 15% Normální Normální 15% Vůbec Vůbec 19%

» ZÓNA HRAČEK
Historie a zaměření

Náš obchůdek ZÓNA HRAČEK vznikl v roce 2009 ze spontánního nápadu a podnětu, po mnohaletých obchodních aktivitách a zkušenostech, zaměřit se na zákazníka nejmilejšího, nejúpřimnějšího .... děti.

Naším cílem je od začátku nabídnout zákazníkům co nejširší sortiment zboží, splnit základní účel e-shopu, a to je najít co největší počet hledaného zboží na jednom místě. Nabídku sortimentu chceme i do budoucna rozšiřovat.

Neméně důležitá je samozřejmě cena nabízených produktů. Hledáním nových partnerů u dodavatelských firem a díky dlouhodobým odběrům u stávajících dodavatelů můžeme nabídnout ceny jedny z nejnižších na internetu ( porovnejte sami ) .

Doufáme, že snahu našeho rodinného shopu ZÓNA HRAČEK vyjít zákazníkovi vstříc cenou, nabídkou i přístupem rádi oceníte a budete se i do budoucna k nám vracet.

Příjemný  a pohodový nákup .......

N2U0NTU